BMW, Seria 1, 2006, Naftë

5,500 €
Tip Trupi
Coupe
Viti
2006
Dogana
e Paguar
Postuar
15.11.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Kilometra
250000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Okazion Shes BMW Seria 1 Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerke, sapo ka ardhur nga Italia dhe kete jave jane bere dokumentat. Makina eshte e vitit 2006 ka motorr 2.0 nafte, kamjo manuale me 6 marshe, shume e shpejte dhe ekonomike 5.5L/100Km. Seti i brendshem i sendiljeve eshte Sport, edhe amortizatoret po ashtu. Gomat e pasme i ka te reja Michelini, disqet i ka origjinale te fabrikes. E pajisur me Abs, Srs, Dtc etj.Ka 2 celesa. Komanda ne timon . Kondicioner Clima. Opsion ekstra eshte Navigatori dhe lexuesi i disqeve, Dvd, Cd, Mp3, Mp4, Aux-in etj Sistemi audio eshte fantastik. Dritat Xenon origjinale te fabrikes. Makina eshte ne gjendje perfekte!!! Çmimi i diskutueshem.
Numri i Referencës
RF212535
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 749 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *