BMW, Seria 3, 2000, Nafte

1,800 €
Nr.Njoftimi [ID]
7562
Titulli
Shitet Bmw 320 D
Gjendja
e Përdorur
Viti
2000
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
2000 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
25000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Taksa Vjetore
31.07.2019
Kolaudimi deri
08.07.2019
Pronarë të mëparshëm
2
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
Gri
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Nafte
Konsumi Urban
6 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5.5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5.5 L/100 km
Emission Class
Euro 2
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • USB
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Turbo
Përshkrimi
Shitet bmw 320 manuale e viti 2000 makines jan ja nderruar vaj dhe filtra dhe kamat e motorrit . Posedon disqe 17inch me 4goma vere+ 4 goma dimri+ 2 goma rezerv makina esht ne gjendje te mir pune letrat i mbarojn ne fund te korrikut . Shitet ose nderrohet me mercedes benz 200 220 ose benz e250 te vitit 1994. Mos kontaktoni kot veq telefonata serjoze . Cmimi 1800€ i pa diskutushem. Nr kontakti 0685731706
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Lezhes
Qyteti
Lezhë
Adresa
Rreshen
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 692 Interesuar
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?