BMW, Seria 3, 2001, Naftë

2,700 €
Nr.Njoftimi [ID]
6303
Titulli
Shitet Bmw 320D 2001
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2001
Nr; Shasie (VIN)
716992772
Garancia
1 muaj
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
15.01.2019
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1998 cc
Kilometra
300.000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
2
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Metalizato
Ngjyra Brënda
Gri +zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
7.4 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
6 L/100 km
Konsumi Kombinuar
6.8 L/100 km
Emission Class
Euro 3
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • USB
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
 • MP3
Përshkrimi
Makina eshte teper e mbajtur dhe nuk ka nevoj per asgje
Vaj filtra tambure ferrota (80€ nga italia) te nderruara para 200 km
Tapiceria e tavanit e nderruar para 1 jave
Makina eshte perdorur prej 5 vitesh si makine e dyte
Per me shume info :069 64 88 836
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Tirane
Kodi Postar
1001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 257 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?