BMW, Seria 3, 2003, Naftë

4,100 €
Nr.Njoftimi [ID]
6989
Titulli
BMW 320d Automatike
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2003
Nr; Shasie (VIN)
Vjvvgfgbbg
Garancia
1 muaj
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
01.04.2019
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Info Motorri
Turbodiesel
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
150 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
234000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
2
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
Gri e erret
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
7.5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4.5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
6 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Përshkrimi
Marka ???? BMW Seria 3 320d
Forca mottorrike???? 2.0
Lloji i kambjos???? Automatike
Karburanti ???? Nafte
Viti i prodhimit ???? 2003
Kilometrat???? 234.000
Cmimi ???? 4100€
Nr i kontaktit???? 0695213014
Pershkrim ???? Makina eshte ne gjendje perfekte, vaj dhe filtra te sapo nderruar (150€). Sediljet shume te pastra dhe te pademtuara. Disqe 16'. Makina eshte shume ekonomike 4.5 l/100km ne rruge te gjate dhe 7.5 l/100km ne rruge urbane. Nga 0-100km per 6 sec. Kambio automatike shume e rregullt dhe gjendje motorrike shume e mire. Fenere dinamike. Me navigator dhe bagazhier deri ne 6 disqe. Taksat dhe siguracioni te paguara deri ne dhjetor 2019. E gatshme per cdo lloj prove
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Korces
Qyteti
Pogradec
Adresa
Oe
Kodi Postar
7301
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 154 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?