BMW, Seria 3, 2007, Naftë

6,700 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7559
Titulli
Bmw M Look 330xdrive Auto 2007 Shit Nderr
Gjendja
e Përdorur
Viti
2007
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2998 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
231 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
225000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
  • Me Makinë
Përshkrimi
Shes nderroj bmw 330xdrive automatike naft 4x4 viti 2007 look m origjinal fabrike 220mij kilometra letrat e sapo prera per nje vit goma 90% te reja t4 baxha sensor parkimi sedilje me ngrohje xhama t zinj origjinal navigator fuksional me te gjitha hartat sensor per gomat q tregon q kan rene radar distronic mban distancen nga makina para frenon vet i jep gaz vet vetem mban timonin fener bixenon drita angel eyes disqe 17 model 2010 origjinale bateri e re 4 marmita makina eshte ne gjendje shum t mire eshte shume e shpejte eshte bere dhe stage 1 tek apr albania ka 300kuaj fuqi shitet 6700 euro i diskutueshem ose nderrohet me mak 2006 e siper me nderrim cmim tjt ...
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti
Elbasan
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 256 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?