BMW, Seria 3, 2008, Naftë

25,000 €
Tip Trupi
Coupe
Viti
2008
Dogana
e Paguar
Postuar
12.12.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
3000 cc
Kilometra
100000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
3
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistem START/STOP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
makina është në gjëndje te mirë... 330 m sport, sh e shpejte, cabrio ... tavan llamarine .. sh e bukur per festa apo evenimente si dasma etj ... konsumi 6-8 litra ... cmim sh pak i diskutueshem
Numri Njoftimit
1350
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 1700 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *