BMW, Seria 5, 2009, Naftë

9,500 €
Nr.Njoftimi [ID]
8936
Titulli
BMW Seria 5
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2009
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
3.0 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
197 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
210000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • USB
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
BMW Seria 5 e sapoardhur nga Gjermania dhe sapo targuar, e paperdorur fare ne Shqiperi.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 268 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?