BMW, Seria 7, 2005, Naftë

12,000 €
Përgjithshme
Titulli
BMW Serie 7 Full Option
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutushëm
Po
Viti
2005
Pronarë të mëparshëm
1
Dogana
e Paguar
Postuar
12.10.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
3000 cc
Kilometra
160000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 1
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima
 • Bluetooth
 • Telefon
 • USB
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Keyless Open & GO
Përshkrimi
Shitet BMW Seria 7 esapo ardhur nga Italia me dogane dhe letra te paguara per 1 vit, me 160.000KM , motorri 3000 naft .
Ne gjendje perfekte motorrike . Tapiceri lekure , Viti 2005 , full option. Cmimi 12.000€ I diskutueshem !
Numer kontakti : 069 33 42 412
Numri Njoftimit
2870
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 60 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *