BMW, Seria 7, 2009, Nafte

16,500 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
6875
Titulli
Bmw 730 okazion
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Convertible
Viti
2009
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1000 cc
Info Motorri
TDi
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
258 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
230000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
19 " - Alumin
Ngjyra Jasht
E zeze
Ngjyra Brënda
Lekure e zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Nafte
Konsumi Urban
7 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
11 L/100 km
Konsumi Kombinuar
7.8 L/100 km
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Sistem Navigimi
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Perde Xhamash
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Makina esht ne gjendje shum te mire xhenerike dhe estetike . Per me shum info kontaktoni tek nr i dhene .
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti
Vlorë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 580 Përdorues Unik
 • 1700 Shikime Total
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?