BMW, X3, 2009, Naftë

11,500 €
Tip Trupi
Sedan
Viti
2009
Dogana
e Paguar
Postuar
15.02.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Info Motorri
NAFTE
Kilometra
170000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Përshkrimi
BMW X3 , VITI 2009 , MOTORR 2.0d , KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC , FULL OPTION , 170.00 KM ME LIBER DHE SHERBIME TE KRYERA , CD , OPSIONE N TIMON , KONTROLL ESP-DTC , SENSOR PARKINGU , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , SENSOR AUTOMATIK DRITASH DHE SHIU , TAPICERI LEKURE BEZHE , KLIMA , CRUIZE CONTROLL , DISQE DHE GOMA TE REJA , NE GJENDJE PERFEKTE , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR.
MAKINA TE TJERA...!!! : https://www.facebook.com/autoclassss/
INFO : 0692765740 , 0698506543
Numri Njoftimit
1709
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 1016 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *