BMW, X5, 2002, Naftë

11,300 €
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
SUV
Viti
2002
Garancia
- muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
18.05.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
3000 cc
Kilometra
276000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Karburanti : Nafte
Kambio : Manuale
Ftohje : Klima
Ngjyra : E zeze
Konsumi : 9 litra/100km
Nr i cilindrave: 6
Viti i prodhimit : 2002
Km: 275742
Cmimi : 11300 Euro

Makina 5 vende,5 dyer, kompjuter bordi, klima, radio, cd, mp3, 6 disqe, drita mjegulle, mbyllje qendrore me pult, disqe alumini, sedilje lekure me ngrohje , xhama te erret , kambio manuale, fshirese para dhe prapa , xhama elektrike, 8 airbag, ABS, ESP, navigator, komanda ne timon, pilot automatik . Eshte me dokumentacion te rregullt dhe dogane te paguar. Eshte ne gjendje shume te mire, ka siguracion kasko dhe TPL.
Numri Njoftimit
325
Vendodhja
Adresa
Rruga
Kodi Postar
1001
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 3
 • Raporto Njoftimin
 • 1312 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *