BMW, X5, 2002, Naftë

5,700 €
Nr. Njoftimi [ID]
4016
Titulli
Okazion bmw x5 full e vecant nllojin e saj
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2002
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
13.03.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2993 cc
Kilometra
17000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • MP3
Përshkrimi
Shitet bmw x5 viti 2002 e vecant nllojin e saj full option
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 671 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?