BMW, X5, 2002, Naftë

11,500 €
Viti
2002
Dogana
e Paguar
Postuar
14.09.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
3000 cc
Kilometra
220000 km
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Shitet Bmw X5 viti 2002 me look 2004 , 3000nafte , automat , gjendje perfekte , pa asnje gervishtje !!
Cdo servis i sapo kryer me cilesi dhe kualitet maksimal !!
Disqe te Bmw X5 2007-2008
Xeno origjinale !!
Esht e gatshme per cfardolloj prove dhe cfardolloj kontrolli...
Ju lutem , per cdogje kontaktoni ne nr e cel , jo ne fb !!

Flm

Cel :0696409420
Numri i Referencës
RF119772
Vendodhja
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin
 • 2555 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *