BMW, X5, 2002, Naftë

5,400 €
Tip Trupi
SUV
Viti
2002
Dogana
e Paguar
Postuar
22.09.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2987 cc
Kilometra
207000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • A/C: Clima
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • CD Changer
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike.
Ka tapiceri shume te bukur.
Nuk perfshihet ne taksen e luksit.
Dokumentat dhe siguracioni+minikasko te paguar deri ne 20 nentor 2017.
Numri Njoftimit
825
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin
 • 1588 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *