BMW, X5, 2004, Naftë

7,000 €
Nr. Njoftimi [ID]
4014
Titulli
BMW X5
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Viti
2004
Dogana
e Paguar
Postuar
13.03.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
3000 cc
Info Motorri
Ne gjendje shume te mire
Kilometra
250000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
2
Ngjyra Jasht
E zeze
Ngjyra Brënda
Gri
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Makinë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Power Locks
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Sedilje Lëkure
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Lezhes
Qyteti
Lezhë
Adresa
Autostrada Lezhe - Tiranë km 3
Kodi Postar
4500
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 137 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?