BMW, X5, 2008, Naftë

17,500 €
Tip Trupi
Sedan
Viti
2008
Dogana
e Paguar
Postuar
08.01.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2980 cc
Info Motorri
3.0 diezel
Kilometra
171000 km
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • TV/VCR
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Tiranë
Makina eshte ne gjendje perfekte.dhjetor 2007 por model 2008.nuk ka nevoje per asnje sherbim.xhamat e zinj i ka te shkruajtur ne leje qarkullimi.disqet i ka te rinj te sapo vene pa gervishtje fare.shume e paster si makine.ka bordura anesore.makina ka dal ne qarkullim ne 2009.kilometrat i ka origjinal mund ti kontrolloni ku te doni.foto flasin vete. Cel 0694885612
Numri Njoftimit
1459
Vendodhja
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 151 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *