BMW, X5, 2008, Naftë

16,990 €
Nr. Njoftimi [ID]
3262
Titulli
BMW X5 3.0L TURBO DIESEL Xdrive
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
SUV
Viti
2008
Dogana
e Paguar
Postuar
19.12.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2902 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
235 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
170.000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
18 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Kafe/Bezhe
Ngjyra Brënda
Bezhe
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
7.1 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5.7 L/100 km
Konsumi Kombinuar
6.2 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • USB
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Shitet BMW X5 3.0L Nafte Xdrive, 235 Kuaj Fuqi, Nuk preket nga taksa e luksit, Makina Disponon: Kambio Automatike, Sedilje Lekure ngjyre bezhe, Kondicioner Digital, 4 Xhamat elektrik, Pasqyra ekektrike, Navigator, Radio/CD, Sensore parkimi para-mbrapa, Cruise kontrroll (Pilot Automatik) 4 goma te reja, Liber Servisi te rregullt, E sapo ardhur nga Franca me Dogane te paguar, Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e sapo kryera, Cmimi 16990 Euro (i diskutueshem), Per informacion: 0697672636 (Nuk Nderrohet)
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 2933 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?