BMW, X5, 2009, Naftë

- €
Nr.Njoftimi [ID]
6808
Titulli
BMW X5 *M-PAKET*-2009-START/STOP-AUTOMAT-FULL
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2009
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
03.03.2019
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2987 cc
Kilometra
217 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
GRI E ERRET
Ngjyra Brënda
E ZEZE
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Keyless Open & GO
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Tavan Xhami Panoramik
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
BMW X5 *M-PAKET* 3.5XDRIVE- VITI 2009- 217 KILOMETRA TE CERTIFIKUARA TEK BMW- KAMBIO AUTOMAT-START/STOP(NDIZET DHE FIKET ME GISHT)- KAMER PARKIMI- MONITOR KE XHAMI QE TREGON KILOMETRAZHIN- NAVI,KOMPUTER BOARD,AUX,BAGAZHIER ME 6 CD..ETJ- KOMANDO KE TIMONI- KLIMA DIXHITALE ME DY ZONA- SENSOR PARKIMI- TAPICERI LEKURE E ZEZE SHUME E PASTER- SEDILJE ELEKTRIKE ME NGROHJE- MEMORIZIM SEDILJESH- TELEVIZOR MBRAPA- FENERET XENO/BIXENO- GOMA KONTINENTAL 80% TE REJA- XHAMA TE ZI ORIGJINAL- TAVAN XHAMI(PANORAMIK)-GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE MOTORRIKE GJITHASHTU DHE NGA ANA VIZUALE PER ME TEPER INFORMACION
KONTAKT:069 97 12 070
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Kodi Postar
1000
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 327 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/ALL
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?