BMW, X6, 2009, Benzinë

26,000 €
Tip Trupi
SUV
Viti
2009
Dogana
e Paguar
Postuar
18.11.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
3500 cc
Kilometra
130000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Shitet BMW X6 motorr 3.5 benzin me 130 milje km origjinale,viti prodhimit fundi i 2008,model amerikan shum e vecant. Makina eshte full Extra te gjitha opsionet- Tv mbrapa,Dvd para mbrapa, perde ne dyer, baxha xhami, sensor parkimi para-mbrap,kamer mbrapa, ngrohje serdiljesh para dhe mbrapa, serdilje me memorje,perthyerje dhe masazh,limitator shpejtesie,Bagazh me buton,komando ne timon, marsha ne timon, klima,hapje mbyllje qendrore,navi e shume opsione te tjera. Makina eshte me letra te paguara ,ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoj per asgje .
Makina eshte me 2 celesa.
Te gjitha sherbimet jan bere te BMW ALBANIA. Eshte shum e paster dhe e mbajtur si makin . Cmimi eshte i diskutueshem dhe mundsi nderrimi .
Numri Njoftimit
1150
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 3544 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *