BMW, X6, 2010, Naftë

24,000 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
6891
Titulli
BMW X6
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
SUV
Viti
2010
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2998 cc
Kilometra
218000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
20 " - Alumin
Ngjyra Jasht
E zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Perde Xhamash
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
BMW X6 - Viti 2010 - Motorr 3.0 Naft - XDrive - Kambio Automatike 8G - Komando ne timon - Tapiceri Lekure Shume e Paster - Marrshe ne timon - Limitator Shpejtesie - Radio FM/AM - Bagazhier me 6 Disqe - Clima Bi Zone - Sedilje me Ngrohje - Xenon/BiXenin - Sensor Parkimi - Kamera Parkimi - Xhama te Zi - Baxha - Me letra te paguara - Targe te zgjedhur - KM 218.000 - Look M - Makine eshte ne gjendje shume te mire gjenerike dhe motorrike , ashtu dhe nga ana vizuale. Cmimi 24.000€
Nr. Kontakto : 0683039677
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 806 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?