Cadillac, Escalade, 2008, Benzinë

17,900 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7259
Titulli
OKAZION! Cadillac Escalade
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
SUV
Viti
2008
Taks Luksi
Po
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
6200 cc
Info Motorri
6.2 V8
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
375 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
104071 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
22 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Bezhe
Ngjyra Brënda
E zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • TV/VCR
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Shitet Cadillac Escalade.
Makina ka pasur vetem 1 pronar.
Te gjitha sherbimet e kryera ne Selanik.

Motori: 6.2 Benzine.
Kilometra: 104.000 origjinale, lehtesisht te vertetueshme.

Opsionet kryesore:
* Drita Bi-Xenon.
* Sistem Audio Bose.
* Shkalle elektrike.
* Sensore dhe kamera parkimi.
* Sedilje me ngrohje dhe ventilim.
* Sedilje me masazh.
* Timon druri me ngrohje.
* Lidhje me Bluetooth & AUX.
* Dera e bagazhit elektrike.
* Sunroof etj.

Cmimi 17,900 Euro.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga 29 Nentori, Perballe ish doganes
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 122 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?