Citroen, C3, 2003, Naftë

2,300 €
Nr. Njoftimi [ID]
2866
Titulli
Shitet citroen c3
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2003
Dogana
e Paguar
Postuar
11.10.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1400 cc
Kilometra
200000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
Gri
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Përshkrimi
Shitet citroen c3 1.4 nafte viti prodhimit 2003 me letrat e paguara per 1 vit te gjitha sherbimet e bera ne gjendje shum te mir. Cmimi 2300€ i diskutueshem Nr Cel 0692345011
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 204 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?