Citroen, C4, 2008, Naftë

6,000 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
6663
Titulli
CITROEN C4 PICASSO EXCLUSIVE !!!!!!!!!
Gjendja
e Përdorur
Viti
2008
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1600 cc
Info Motorri
1.6 HDI
Kilometra
165000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
BOJEQIELL
Ngjyra Brënda
E ZEZE
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Cruise Control
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Përshkrimi
Citroen C4 Picasso EXCLUSIVE
Viti i Prodhimit: 2008
Motorri: Naftë 1.6 Hdi
Kambio: Automatike
Kilometra: 165.000 km
Opsionet:
Tavan xhami panoramik
Klimatizator automatik me 4 zona komandimi
Xhamat me komandim elektrik
ISOFIX
Xhama të errët mbrapa
Sensore Parkimi
Timon elektrik
Sedilje me palosje
Perde xhamat mbrapa
Frena Dore elektrike
Disqe Alumini 16 "
Radio CD mp3 me komandim ne timon
Sensor shiu
Sensor dritash
Pasqyra elektrike me palosje dhe ngrohje
Pilot automatik
Ne gjendje te persosur dhe me sherbime te bera, e konstatueshme gjate kontrollit.
CMIMI I DISKUTUESHEM
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 280 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?