Fiat, Albea, 2004, Benzinë

2,400 €
Tip Trupi
Sedan
Viti
2004
Dogana
e Paguar
Postuar
14.02.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1400 cc
Info Motorri
1.4 benzine
Kilometra
110000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • A/C: Clima
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
Fiat Albea e vitit 2004. 1.4 benzine me kondicioner. 110.000 km makina eshte ne gjendje te shkelqyer. Ska asnje gervishtje dhe ska nevoje per asnje sherbim.
Numri Njoftimit
1707
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1234 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *