Fiat, Grande Punto, 2006, Naftë

2,790 €
Nr. Njoftimi [ID]
3725
Titulli
OKAZION !!!!!! SHITET ! FIAT GRANDE PUNTO ! DURRES
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Jo
Tip Trupi
Sedan
Viti
2006
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
11.02.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1.3 cc
Kilometra
167000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
E HIRIT
Dyer
3
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
  • Komanda në timon
Xhamat
  • Xhama Elektrike
Përshkrimi
SHITET :
FIAT GRANDE PUNTO
Viti i prodhimit 2006
Motorr 1.3 nafte
Ngjyra : gri
KM : 167000
Xhama elektrik
Makina ka dogane te paguar e gatshme per targa
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer si nga ana motorrrike po ashtu dhe xhenerike makina eshte shum e paster si nga jasht po ashtu dhe nga brenda sic duket dhe ne foto.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
Adresa
DURRES
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 195 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?