Fiat, Grande Punto, 2012, Benzinë

5,500 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
6743
Titulli
FIAT PUNTO~2012~AUTOMAT~36.000 KILOMETRA
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2012
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1198 cc
Kilometra
36.000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Ngjyra Jasht
BLU
Ngjyra Brënda
E ZEZE DHE GRI
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Me Makinë
Komoditeti
 • Sistem START/STOP
 • A/C: Clima
 • Sistem Navigimi
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Përshkrimi
☎️☎️069 97 12 070

-FIAT PUNTO EVO
-VITI 2012
-MOTORR 1.2 BENZIN
-KAMBIO AUTOMATIKE
-NAVI,RADIO(FM/AM),CD,AUX..
-ECO (FIKET DHE NDIZET NE SEMAFOR)
-KLIMATRONIK
-KOMANDO NE TIMON
-XHAMAT ELEKTRIK
-TAPICERI COPE SHUME E PASTER
-GOMA TE REJA

✅MAKINA DISPONON 36.000 KILOMETRA ME LIBER SHERBIMI(MBAJ PERGJEGJESI)✅

✅MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE MOTORRIKE DHE VIZUALE.✅

✅JAM I GATSHEM PER CFAREDOLLOJ KONTROLLI NGA ANA JUAJ DHE JU LUTEM BLERES SERIOZ✅

PER ME TEPER INFORMACION
☎️☎️069 97 12 070
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Kodi Postar
1000
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 447 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?