Fiat, Punto, 2005, Benzinë

2,000 €
Nr. Njoftimi [ID]
2517
Titulli
Shitet Fiat Punto
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2005
Garancia
2 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
09.08.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1200 cc
Info Motorri
Ne gjendje shume te mire
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
1.2 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
114.431 km
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Dyer
2
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
Siguria
 • Drita Automatike
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Makina eshte ne gjendje shume te mire
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Astir
Kodi Postar
1001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 342 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?