Ford, Explorer, 2013, Benzinë

12,500 €
Nr.Njoftimi [ID]
7717
Titulli
Shitet Ford Explorer ( makina ndodhet ne amerike)
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2013
Taks Luksi
Jo
Dogana
Pa Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1998 cc
Kilometra
119000 miles
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
E zeze
Ngjyra Brënda
E zeze
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Konsumi Urban
5.5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
6 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5 L/100 km
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • USB
 • Sistem Navigimi
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Automatike
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Shitet ford explorer( makina ndodhet ne amerike dhe vjen pa dogane)

Viti: 2012-2013
Kambio automatike
2.0 benzine Shum ekonomike ECO ( e pershtatshme dhe per impiant gazi)
Ngjyre e zeze me nuanca kur del ne diell
Disqe alumini , navi cd bluetooth butonat me touch, klima tronik 2 celsa orgjinal , hapje mbyllje qendrore, sallon lekure ngjyre e zeze, sendije me ngrohje , USB ,Kartmemorje, Makina eshte ne gjendje shum te mire. Makina ndodhet ne amerike dhe vjen ne shqiperi pa dogan me cmim te lire 14000$ ose 12500€ nr celi: +355698770789
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rr barikadave
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 720 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?