Ford, Fiesta, 2008, Naftë

3,000 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
8557
Titulli
"Ford Fiesta viti 2008-1.4 nafte-Manuale-me d
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Convertible
Viti
2008
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1400 cc
Kilometra
170000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
14 " - Alumin
Ngjyra Jasht
zeze
Ngjyra Brënda
zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
3.5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4 L/100 km
Konsumi Kombinuar
4 L/100 km
Informacion shtesë
Përshkrimi
Ford Fiesta 1.4 Nafte viti 2007-2008-Kamjo manuale-Super Ekonomike-Me kondicjoner ne gjendje funksionale-me disqe alumini-hapje mbyllje me pult-2 celsa-kasetofoni orgjinal me radio cd aux-komanda te timoni..etj-Makina esht shum e paster brenda dhe jasht ne gjendje perfekte.E sapoardhur Me dogane te paguar gati per targa. cmimi:3000 euro(I diskutushem) cel:0682770001
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 402 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?