Ford, Fiesta, 2010, Naftë

4,400 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
9528
Titulli
"Ford Fiesta 1.4 viti 2010-E sapoardhur-Super
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Convertible
Viti
2010
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1400 cc
Kilometra
149000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
15 " - Alumin
Ngjyra Jasht
gri
Ngjyra Brënda
zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
4 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4 L/100 km
Konsumi Kombinuar
4 L/100 km
Informacion shtesë
Përshkrimi
Ford Fiesta 1.4 nafte viti2009- 2010-kamjo manuale-Xhama te zinj orgjinal-disqe alumini-hapje mbyllje me pult-149mij km orgjinale-komanda te timoni-kondicioner clima-Shum e paster brenda dhe jasht-Teper ekonomike dhe komode.makina sapo ka ardhur nga italia me dogane te paguar gati per targa! cmimi????:4400 Euro( I diskutushem) cel☎️:0682770001
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 90 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?