Ford, Focus, 1999, Benzinë + Gas

2,000 €
Tip Trupi
Coupe
Viti
1999
Garancia
1 muaj
Dogana
e Papaguar
Postuar
16.02.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1800 cc
Info Motorri
16 valvula
Kilometra
2500000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • A/C: Clima
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Përshkrimi
E pershtatshme per taxi
Numri Njoftimit
1712
Vendodhja
Adresa
tirane
Kodi Postar
1001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 447 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *