Ford, Focus, 2003, Naftë

2,000 €
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutushëm
Po
Tip Trupi
Wagon
Viti
2003
Nr; Shasie (VIN)
1
Dogana
e Paguar
Numri i Referencës
RF168031
Postuar
18.05.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1800 cc
Info Motorri
TDCi
Kilometra
179000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
15 " - Alumin
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
6.5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
4.5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5.5 L/100 km
Emission Class
Euro 3
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
maminas
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 418 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *