Ford, Focus, 2006, Benzinë

3,000 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
9698
Titulli
Ford Focus 2006
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2006
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1.4 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
1.4 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
165000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Kolaudimi deri
08.08.2020
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
15 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
Zeze dhe gri
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Konsumi Urban
6 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5.5 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
FORD FOCUS GRI - 2006
Makina ne gjendje shume te mire xhenerike.Te gjitha sherbimet e kryera. Taksa te paguara deri ne 08/2020
Vitprodhim 2006, Motori 1.4 benzine. 165000 km.
Konsumi 5.5-6 L/100km Interurbane, 6-7L/100km ne Zona urbane(Qytet). Makina ka 4 dyer dhe hapsire te bollshme edhe ne bagazh, mundesi per impiant Gazi.
Goma te reja Mishelin blere ne 2019,
Cmimi i diskutueshem.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 50 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?