Ford, Focus, 2008, Benzinë + Gas

4,800 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
8635
Titulli
Ford Focus
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2008
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1999 cc
Info Motorri
2.0
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
145 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
175000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri e erret
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
Përshkrimi
SHITET FORD FOCUS MODEL *TITANIUM*. VITI I PRODHIMIT 2008. KILOMETRAT ORIGJINALE TE MAKINES 173 Mije. E ARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR DHE LETRA TE PRERA PER 1 VIT. MOTORR 2.0 BENZINE (ME ZINXHIR), ME IMPIANT GAZI TE SAPOMONTUAR ME GARANCI 4 Vjet.SENSORE PARKIMI ORIGJINAL. PILOT AUTOMATIK DHE LIMITATOR SHPEJTESIE. KOMPJUTER BORDI,KOMANDA NE TIMON. KONDICIONER CLIMA. I GATSHEM PER CFAREDO LLOJ PROVE. CMIMI 4800 EURO. CEL: 0674927788
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Kodi Postar
1001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 201 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?