Ford, Focus, 2008, Naftë

4,200 €
Titulli
Ford Focus 1.6 TDCi Viti 2008,
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutushëm
Po
Tip Trupi
Wagon
Viti
2008
Nr; Shasie (VIN)
1
Pronarë të mëparshëm
1
Dogana
e Paguar
Postuar
11.08.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1600 cc
Info Motorri
TDCi
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
90 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
170000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
15 " - Çelik
Ngjyra Jasht
e zeze
Ngjyra Brënda
Gri
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
5.5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
4.5 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
 • Turbo
Numri Njoftimit
2525
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
maminas
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 881 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *