Ford, Fusion, 2006, Naftë

3,600 €
Nr. Njoftimi [ID]
4009
Titulli
Ford fusion tdci automat
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Sedan
Viti
2006
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Postuar
12.03.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1.4 cc
Kilometra
124000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
15 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
Zi
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Ekstra-urban
5.3 L/100 km
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • A/C: Standart
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Libër Shërbimesh
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Ford fusion kambio automat nafte 1.4. Tdci. Viti 2006 km 124000 me dogane te paguar e ardhur nga gjermania me goma te reja fare gati per targa
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti
Durrës
Adresa
Maminas
Kodi Postar
2013
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 122 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?