Ford, Mondeo, 2002, Naftë

2,000 €
Nr. Njoftimi [ID]
4006
Titulli
Ford mondeo
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
Convertible
Viti
2002
Dogana
e Paguar
Postuar
12.03.2018
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2000 cc
Info Motorri
2000
Kilometra
172.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
17 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri ehrret
Ngjyra Brënda
Bezhe
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
7 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
6 L/100 km
Konsumi Kombinuar
6 L/100 km
Informacion shtesë
Mundësi Ndërrimi
 • Makinë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
 • Turbo
Përshkrimi
Shitet ford mondeo motor 2000 nafte viti 2002 me letra deri ne shkurt 2019 gati per xhdo lloj prove cmimi 2000 euro i diskutushem
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Korces
Qyteti
Korçë
Adresa
Bulgarec
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 146 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?