Hyundai, Sonata, 2007, Benzinë

8,500 €
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Hatchback
Viti
2007
Dogana
e Paguar
Numri i Referencës
RF156505
Postuar
18.07.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2300 cc
Kilometra
83000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Changer
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Shitet Hyundai Sonata 2.3 Benzine. Makina ka kambjo manuale. Disqe Alumini + goma te reja. ABS - ESP. Radio CD - MP3. Xhama & Pasqyra Elektrike. Ndenjese Lekure me palose dhe regullim pozicjoni. 2-Celesa,Alarm. Fener Mjegulle. Etj... Makina eshte full-extra,dhe ne gjendje perfekte,shum e mirmbajtur dhe e paster si brenda ashtu edhe jashte. Kam motorr 2.3 Benzine me 160HP.Eshte teper ekonomike per motorrin qe ka,ne autostrade me nje shpejtesi 160-180 km/h nuk i kalon 8 Litra per 100 KM. Ka 83.000 KM afersisht. Makina eshte blere e Re ne koncesjonare me cmim 24.000€ dhe shitet 8.500€ (i Diskutueshem).Te gjitha sherbimet i jane bere tek koncesjonari i Hyundai-t.Disponon Liberin e sherbimeve. Eshte makine teper e bollshme dhe e reatshme ne ngarje.Makine perfekte per tu perdorur per TAXI pasi disponon bagazh shum te madhe.Mund ti montohet impjat Gazi kollaj fare pasi ka vendin ku mund ti montohet. Eshte e gatshme per c'fare do lloj prove ose kontrrolli. Makina ndodhet ne Greqi dhe shitet per arsye mosperdorimi.Per me shume info kontaktoni 0685077313,,,00306994867940
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1887 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Llogaritës Kredie
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *