Hyundai, Terracan, 2002, Naftë

3,900 €
Titulli
Shitet Hyundai Terracan 4x4
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutushëm
Po
Tip Trupi
SUV
Viti
2002
Dogana
e Paguar
Postuar
11.10.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2902 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
150 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
184.000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
16 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Gri
Ngjyra Brënda
E Zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
10.5 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
7.5 L/100 km
Konsumi Kombinuar
8.6 L/100 km
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • A/C: Clima
 • USB
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Shitet Hyundai 4x4 Terracan, Viti Prodhimit 2002, Motorr 2.9 Nafte (nuk preket nga taksa luksit), 184.000 Kilometra, Tapiceri Lekure ngjyre te Zeze, Sedilje me Ngrohje, Xhama te Zi origjinal, Timon Drruri, Pedana anesore, Cruise Control, Kasetofon Radio/CD/USB/AUX, Llampa Xenon, Kondicioner Digital, Kambio Manuale 5 Marsha, Disqe Alumini 16'', Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike, Te gjitha sherbimet e sapo kryera, Letra te rregullta Shqiptare deri ne gusht te 2018, Cmimi 3900 Euro (i diskutueshem), Per informacion: 0697672636
Numri Njoftimit
2821
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti
Elbasan
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 682 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *