Hyundai, Tucson, 2018, Benzinë + Gas

28,000 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7325
Titulli
Huyndai Tucson
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
SUV
Viti
2018
Garancia
60 muaj
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1600 cc
Info Motorri
1.6
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
177 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
15000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
E bardhe
Ngjyra Brënda
E kuqe
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Informacion shtesë
Përshkrimi
Shitet Huyndai Tucson 2018 4x4 me 15 mij km. Full Option dhe shume e vecante. Makina ka motor 1.6 benzine+gas. Sedilje me ftohje+ ngrohje para dhe mbrapa. Sedilje elektrike dhe me fryrje/ shfryrje. Full Panorama dhe Baxha. Drita Full Led. Timon me ngrohje. Pasqyrat me perthyerje. Bagazhi me buton. Opsion Lane Assist pra makina rri gjithmone ne korsine qe ju doni. Pre- Safe Breaking pra nese i afroheni shume nje objekti makina te sinjalizon ose frenon vete. Auto-Hold pra nese jeni ne trafik dhe makinen e keni tek D shtypni 2 here frenat dhe makina nuk leviz. Opsion Vete parkim pra nuk e prek timonin kur e parkon. Sistem Off Road. Kamera dhe Sensore. Apple Car play. Bluetooth dhe Aux. Letrat te paguara deri maj 2020. Garanci 5 vjet. Ne gjendje perfekte si brenda dhe jashte.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 1
  • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
  • 186 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?