Jaguar, XF, 2010, Naftë

12,000 €
Nr.Njoftimi [ID]
7492
Titulli
SUPER JAGUAR XF S-Type 3.0
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Sedan
Viti
2010
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
3000 cc
Kilometra
110000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • Telefon
 • USB
 • Cruise Control
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Keyless Open & GO
Përshkrimi
Karburanti: Naftë 3.0 ???? Dogana: e paguar ???? Vendodhja: Tiranë ???? Pershkrim shtesë:
1. Airbag anesore dhe ballore perpara
2. Komanda multifunksionale ne timon
3. Sisteme sigurie ABS + ESP
4. Klima me 2 zona
5. Disqe Alumini
6. Radio, CD, MP3, AUX, Bluetooth
7. Timon lekure me ngrohje
8. Mbyllje qendrore me pult
9. Drita mjegulle perpara me kend kthese
10. Pasqyra elektrike
11. Pilot automatik me limitues shpejtesie
12. Kompjuter bordi multifunksional
13. Mbeshtetese krahu para
14. Dritat dhe fshireset automatike
15. Marshet ne timon
16. Frene dore elektrike dhe automatike
17. Sediljet e para me rregullim lumbar dhe me ngrohje
18. Sistem audio
19. Kroskot dixhital
20. Inserte kromi
21. Xhamat elektrik
22. Sensore parkimi para & mbrapa dhe kamera

Automjeti eshte ne gjendje perfekte teknike dhe me te gjitha sherbimet e kryera. Cmimi perfshin targat dhe siguracionin.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 294 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?