Jeep, Cherokee, 2008, Naftë

8,500 €
Tip Trupi
Hybrid
Viti
2008
Nr; Shasie (VIN)
87765443900
Dogana
e Paguar
Postuar
17.10.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2800 cc
Info Motorri
2.8 dizel
Kilometra
84000 km
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Te gjitha sherbimet e sapo kryera, perfshi dhe nderrimin e gomave,
Numri Njoftimit
953
Vendodhja
Adresa
Durres
Kodi Postar
2010
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 2
 • Raporto Njoftimin
 • 833 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *