Jeep, Grand Cherokee, 2003, Naftë

3,200 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
7721
Titulli
Kategori
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
SUV
Viti
2003
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2.7 cc
Kilometra
193000 km
Rrota Aktive
4x4 (4WD)
Informacion Automjeti
Ngjyra Jasht
E zez
Ngjyra Brënda
E zez
Konsumi
Karburanti
Naftë
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • Bluetooth
 • USB
 • Cruise Control
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Xhama të Errët
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
Shitet jeep grandcheroke laredo tipi me i fundit per kete vit prodhim makina esht ne gjendje shum te mir gjendja motorrike dhe xhenerike esht shum e mir makina i ka te bera te gjitha sherbimet ne kohen e duhur makina esht perdorur gjithmon si makin e dyt per me shum info telefononi
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 551 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?