Jeep, Grand Cherokee, 2007, Benzinë

16,800 €
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
SUV
Viti
2007
Dogana
e Paguar
Postuar
20.04.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
4700 cc
Kilometra
87000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Pronar i vetem, blere e re ne SHBA. Kambio automatike, motor benzinë me Quadra-Drive II 4x4 paketë off-road. Motor 4.7L V8. Makine me opsione per perdorim ne qytet si dhe terren te veshtire malor apo ranor. Sherbimet e mirembajtjese jane kryer me pjesë origjinale, automjeti ka qenë mbajtur ne garazh. Kilometrazh te ulët. Paketa Limited me kontroll individual per ngrohje te sediljeve, kontroll infrared automatik të klimës, TV me sistemin e DVD me kufje wireless, 6-disk CD / MP3 player, pakete rimorkio, 2 pozicione memorje per sediljen e shoferit, xhama te erret nga fabrika. Ne cmim eshte e perfshire taksa e importit. Automjeti ka targa shqiptare dhe certifikate pronesie.
Numri Njoftimit
147
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 586 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *