Lancia, Ypsilon, 2003, Benzinë + Gas

2,100 €
Diskutueshëm
Nr.Njoftimi [ID]
6890
Titulli
Lancia Ypsilon 2003 1.2 Benzin+Gaz
Gjendja
e Përdorur
Tip Trupi
Coupe
Viti
2003
Taks Luksi
Jo
Dogana
e Paguar
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
1197 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
70 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
177.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Disqe/Goma (inch)
15 " - Alumin
Ngjyra Jasht
Zeze
Ngjyra Brënda
Bezhe
Dyer
3
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • USB
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
SHITET LANCIA YPSILON 2003 1.2 BENZIN+GAZ
***Impianti Lovato Digital i montuar ne Itali ***Disqe alumini ***Tapiceri lekure ***Sedilje me ngrohje ***Kondicioner ***Letrat deri ne fund te gushtit 2019 ***Shitet per arsye emigrimi ..shum ekonomike ..cmimi i diskutueshem 2100Euro ***kasetofon me usb,bluetooth dhe aux ***Cel 0698665420
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti
Tiranë
Adresa
Vizion Plus
Kodi Postar
1001
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 199 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto

Njoftime për krahasim

Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?