Land Rover, Defender 90, 2008, Naftë

18,900 €
Tip Trupi
SUV
Viti
2008
Dogana
e Paguar
Postuar
09.01.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Manual
Madhësi Motori (cm³)
2400 cc
Kilometra
870000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Informacion Automjeti
Dyer
3
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Clima
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
shitet land rover 90! -ne gjendje perfekte! -2.4diesel 90kw -me 87.000 km origjinale, mund ti kontrolloni! -eshte perdorur gjithmone si makine e dyte, vetem per shetitje dhe shume pak e perdorur mund te shikohet dhe nga gjendja e makines ne udhetim! -pamja vizive e jashtme shume e mbajtur! -gendja interiore shume e mbajtur! -vaj dhe filtra te ardhura gjithmone nga greqia dhe te nderruara ne kohe! -air conditioned! -motorri ne gjendje te mire euro 4! -4x4 goma te mira! -xhama elektrike, mbyllje qendrore! -abs! -etj.
Numri Njoftimit
1465
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 769 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *