Land Rover, Range Rover, 2012, Naftë

28,000 €
Nr. Njoftimi [ID]
3108
Titulli
Range Rover Evoque Dynamic 2.2 Diesel Full Option
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutueshëm
Po
Tip Trupi
SUV
Viti
2012
Dogana
e Paguar
Postuar
20.11.2017
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
2179 cc
Fuqia Motorrike (kuaj/fuqi)
150 HP (kuaj/fuqi)
Kilometra
95.000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Informacion Automjeti
Pronarë të mëparshëm
1
Disqe/Goma (inch)
18 " - Alumin
Ngjyra Jasht
E kuqe
Ngjyra Brënda
E kuqe dhe e zeze
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Konsumi Urban
6.7 L/100 km
Konsumi Ekstra-urban
5.1 L/100 km
Konsumi Kombinuar
5.7 L/100 km
Emission Class
Euro 4
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ESP
 • Sistem START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • A/C: Clima - Bi-Zone
 • Bluetooth
 • Kompiuter ne Bord
 • USB
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
 • Xhama të Errët
 • Xhami Mbrapa me Ngrohje
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • MP3
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Shitet Range Rover Evoque, Model Dynamic Full Option.. Motor 2.2L TD4 Nafte,Viti prodhimit 23/11/2012, E sapo ardhur nga Franca me dogane te paguar dhe Dokumentacion te rregullt Shqiptar, Makina disponon : Kambio Automatike dhe Marsha ne Timon (F1), Navigator Europian, Sedile Lekure me Ngrohje dhe Ftohje, Kondicioner Digital para dhe pasagjeret mbrapa, Timon me Ngrohje, Xhama te Zi origjinal, Sallon lekure, Kamera Parkimi, Sensor parkimi para-mbrapa, Cruise kontroll (Pilot Automatik) Makina Disponon shume opsione tjera te cilat eshte me mire ti zbuloni vete !! Cmimi 28000 Euro (i diskutueshem), Per informacion 0697672636, Mundesi nderrim me Apartament ne Tirane ose Elbasan
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti
Elbasan
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin Anullo Raportimin tim
 • 1169 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Loading...
Je i sigurt që dëshiron ta anulosh raportimin tënd?