Mitsubishi, L200, 2009, Naftë

70 €
Numri i Referencës
RF685101
Afati Kohor
Qera Ditore
Marka
Mitsubishi
Modeli
L200
Viti
2009
Transmisioni
Manual
Postuar
27.06.2016
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Përshkrimi
Mitsubishi L200, 2.5 Nafte, Kambio Manuale

Cmimi Ditor:
70€/dita per 1-2 dite
63€/dita per 3-6 dite
56€/dita per 7-11 dite

Ne cmim perfshihet:
*Qeraja 24 ore
*Siguracioni TPL
*Siguracioni KASKO
*Autorizimi i shoferit kryesor

Adresa 1: Rruga "Emin Duraku", pallati 10/B, prane stadiumit "Selman Stermasi", Tirane
Adresa 2: 1 km prane aeroportit "Nene Tereza", Rinas
Tel: +355694033377 / +355692066644
e-mail: info@national.al
website: booking.first.al
Vendodhja
Adresa
Rruga "Emin Duraku", pallati 10/B, shkalla 1, ap.59 & 1 km prane aeroportit "Nene Tereza" Rinas
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 296 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *