Skoda, Yeti, 2010, Benzinë

49 €
Numri i Referencës
RF102876
Afati Kohor
Qera Ditore
Marka
Skoda
Modeli
Yeti
Viti
2010
Transmisioni
Automatic
Postuar
22.06.2016
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Përshkrimi
Skoda Yeti, 1.2 Benzine, Kambio Automatike, per 5 persona

Cmimi ditor:
49€/dita per 1-2 dite
44€/dita per 3-6 dite
39€/dita per 7-11 dite

Ne cmim perfshihet:
* Qeraja 24 ore
* Autorizimi i shoferit kryesor
* Autorizimi i shoferit te dyte
* Siguracioni TPL
* Siguracioni KASKO

Adresa 1: Rruga "Emin Duraku", pallati 10/B, prane stadiumit "Selman Stermasi", Tirane
Adresa 2: 1 km prane aeroportit "Nene Tereza", Rinas
Tel: +355694033377 / +355692066644
e-mail: info@national.al
website: booking.first.al
Vendodhja
Adresa
Rruga "Emin Duraku", pallati 10/B, shkalla 1, ap.59 & 1 km prane aeroportit "Nene Tereza" Rinas
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 437 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *