Mazda, MAZDA2, 2006, Naftë

3,000 €
Viti
2006
Garancia
1 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
28.07.2016
Detaje Motorri
Transmisioni
Automatik
Madhësi Motori (cm³)
1400 cc
Kilometra
142000 km
Informacion Automjeti
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • A/C: Standart
 • A/C: Clima
 • A/C: Clima - Bi-Zone
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhami Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Numri Njoftimit
613
  • Vlerësimi: 3
  • Vota Gjithsej: 2
 • Raporto Njoftimin
 • 783 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Kushtet e Kredisë
Kredi
/EUR
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Pagesa
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Shkruani raportimin tuaj
Mesazhi *